Kúpeľňový rebrík KOBE 500W BIELY s priestorovým termostatom - 2v1 sušiak uterákov a kúpeľňový radiátor.

183,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 183,00 €
Cena bez DPH 152,50 €
Kúpeľňový rebrík KOBE 500W BIELY - suchá technológia /beznáplňový / s priestorovým termostatom - 2v1 sušiak uterákov a kúpeľňový radiátor je vhodné riešenie aj pre nezávislé vykurovanie s 500W vykurovacím výkonom. Vychutnajte si ideálnu teplotu Vašej kúpeľne a vždy teplé a suché uteráky so sušičom uterákov BVF Kobe s programovateľným digitálnym termostatom. Kvalitné a štýlové kúpeľňové vykurovacie teleso s výkonom 500 W.
 Späť na: Kúpeľňové elektrické rebríky - sušiak na uteráky, radiátor

Sušiak na uteráky KOBE je vhodné riešenie aj pre nezávislé vykurovanie s 500W vykurovacím výkonom. Vychutnajte si ideálnu teplotu a vždy teplé a suché uteráky v kúpeľni so sušičom uterákov BVF Kobe s programovateľným digitálnym termostatom.

Kvalitné a štýlové kúpeľňové vykurovacie teleso s výkonom 500 W. 

Z výroby je vybavený vidlicou na jednoduchú inštaláciu, ktorú možno v prípade priameho pripojenia odstrániť bez straty záruky.

V porovnaní s bežnými radiátormi ide o úplne suchú technológiu, bez kvapaliny, úniku kvapaliny, zamrznutia alebo pravidelnej údržby.

Je vhodný na nezávislé vykurovanie vo väčšine stredne veľkých kúpeľní a jeho výkon umožňuje aj rýchle vyhrievanie.

Vstavaný digitálny termostat umožňuje naprogramovať riadenie radiátora. Nechcete programovať svoje spotrebiče? Žiadny problém. V manuálnom režime môžete digitálny termostat ovládať jednoduchým nastavením „hore-dole“, takže stačí nastaviť požadovanú teplotu a kúrenie sa podľa toho bude riadiť.

Termostat radiátora BVF Kobe je umiestnený v optimálnej výške, pod horným riadkom (nie v spodnej časti ako zvyčajne) takže sa na rozdiel od tradičných sušičov uterákov nemusíte zohýnať, aby ste nastavili teplotu.

Jeho zaoblené časti poskytujú dostatok priestoru na rýchle a efektívne sušenie uterákov a županov.

Radiátor má stupeň krytia IP24, takže je elektricky odolný voči striekajúcej vode a 100 % bezpečný na použitie v kúpeľniach a iných vlhkých priestoroch.

Jednoducho pripevnite nástenný držiak pomocou 4 skrutiek, ktoré sú súčasťou balenia. Sušič uterákov BVF Kobe váži len 4,1 kg, takže ho možno ľahko pripevniť na sadrokartónové steny.

 

 

  • PROGRAMOVATEĽNÝ

Preddefinované a individuálne možnosti programov pre čo najhospodárnejšiu prevádzku a maximálny komfort.

4 REŽIMY PREVÁDZKY

Aj tá najštýlovejšia kúpeľňa je skutočným zážitkom len vtedy, ak má správnu teplotu. Vyberte si individuálne ovládaný elektrický sušič uterákov Kobe, ktorý sa dá použiť aj ako samostatný ohrievač v závislosti od veľkosti miestnosti.

  • DETSKÁ POISTKA

Zabránenie neoprávnenej manipulácii môže byť dôležitým faktorom aj v domácnosti, na prevádzke, alebo rekreačnej nehnuteľnosti na prenájom.  

DETEKCIA OTVORENÝCH OKIEN

Elektrický radiátor Kobe rozpozná prudký pokles teploty v miestnosti, automaticky sa vypne a reguluje sa, aby sa zabránilo stratám energie pri vetraní.

Ideálna veľkosť pre malé a stredne veľké kúpeľne. Šírka 54 cm umožňuje pohodlné ukladanie uterákov bez potreby ich „zastrkávania“ medzi rúrky.

Pri navrhovaní výrobku sme sa snažili získať maximum.

Elektrické sušiče uterákov po zakrytí strácajú na výkone!

2 ročná záruka

Hmotnosť :

4,10 kg

Rozmer:

960 mm x 540mm x 43 mm 

Výkon: 

500W

Jednotiek v balení: 1