INTELIGENTNÉ ZRKADLO BVF ADELIG 200W vykurovací výkon - rozmer 60cm x 60cm

261,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 261,00 €
Cena bez DPH 217,50 €
Inteligentné zrkadlo s LED podsvietením. Sortiment BVF Adelig je veľmi obľúbenou súčasťou moderných kúpeľní. Čistý dizajn, dokonalé zrkadlo bez skreslenia, LED osvetlenie a vyhrievanie v jednom. Smart funkcie ako je zobrazovanie vlhkosti vzduchu, teplota a predpoveď počasia, sú k dispozícii aj v aplikáciách pre Android aj iOS. Energeticky úsporné LED osvetlenie, inteligentné funkcie a funkcie vykurovania možno prepínať nezávisle. Ak je potrebné iba osvetlenie, alebo iba vykurovanie požadovanú funkciu možno nastaviť ako aktívnu stlačením tlačidla.
 Späť na: INTELIGENTNÉ ZRKADLO BVF ADELIG

 

Inteligentné zrkadlo s LED podsvietením. Sortiment BVF Adelig je veľmi obľúbenou súčasťou moderných kúpeľní. Čistý dizajn, dokonalé zrkadlo bez skreslenia, LED osvetlenie a vyhrievanie v jednom. Smart funkcie ako je zobrazovanie vlhkosti vzduchu, teplota a predpoveď počasia, sú k dispozícii aj v aplikáciách pre Android aj iOS.

Energeticky úsporné LED osvetlenie, inteligentné funkcie a funkcie vykurovania možno prepínať nezávisle. Ak je potrebné iba osvetlenie, alebo iba vykurovanie požadovanú funkciu možno nastaviť ako aktívnu stlačením tlačidla.

INTELIGENTNÉ ZRKADLO NA JEDEN DOTYK

Okrem odvlhčovania možno inteligentné zrkadlo BVF Adelig použiť aj ako prídavné vykurovanie, pretože má 4 až 5-násobne vyšší výkon ako klasické odvlhčovacie fólie a povrchovú teplotu až 70 °C. Na zapnutie osvetlenia LED stačí jeden dotyk. Stlačením a podržaním dotykového tlačidla sa okrem osvetlenia aktivuje aj funkcia vykurovania. Dvojitým kliknutím môžete zapnúť a vypnúť inteligentný panel, ktorý zostáva aktívny na pozadí, takže všetky údaje môžete čítať v aplikácii telefónu

Návod na použitie

Návod na konfiguráciu WIFI

Hmotnosť

12,2 kg

Hmotnosť

60x60cm – 7,2 kg, 100x60cm – 12,2 kg

Výkon

200W, 350W

Napätie

230V

Stupeň ochrany

IP 54

Rám

Bezrámový

Povrch

Zrkadlo

Zadná strana

Celoplošný hliník

Pripojovací vodič

1,6m + uzemnená zástrčka

Balenie

Krabica

Certifikáty

CE

Záruka

2 ročná záruka