Elektrický vykurovací karbónový infražiarič IQ-STAR T Vertical 1000 / 2000 W

245,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 245,00 €
Cena bez DPH 204,17 €
 Späť na: Infražiariče elektrické

Elektrický vykurovací karbónový infražiarič IQ-STAR T Vertical 1000 / 2000 W

Karbónové infražiariče IQ-STAR T Vertical predstavujú spojenie najmodernejšej vykurovacej technológie s luxusným minimalistickým dizajnom, ktorého základom je tenké eliptické telo infražiariča a štíhly, ale pritom veľmi stabilný podstavec. Celé telo infražiariča je vyrobené - z antikoróznej zliatiny. To všetko robí z týchto infražiaričov atraktívny produkt tej najvyššej kvality, ktorý je pritom dostupný za skvelú cenu.

Dlhá vykurovacia trubica s nanofikovaným karbónovým vláknom as prevádzkovou životnosťou až 10 tis. prevádzkových hodín rovnomerne šíri teplo do okolitého priestoru. Väčšia dĺžka trubice znamená oveľa širšie pokrytie vykurovanej plochy, ako je to pri iných typoch infražiaričov. Pocitovo tak docielime oveľa vyšší tepelný výkon, ako je skutočný príkon. Dá sa tak povedať, že pri minimálnej spotrebe el. energie získate maximálny pocit tepla.

Infražiarič IQ-STAR T Vertical je možné ovládať manuálne na hornej časti infražiariča alebo pohodlne pomocou diaľkového ovládača. Možnosť nastavenia dvoch vykurovacích výkonov: 1000W alebo 2000W. Pomocou diaľkového ovládača môžete nastaviť aj automatické časové vypnutie 1-24 hod.

V interiéri sa používa na prikurovanie v obytných miestnostiach. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, dielňach, prevádzkach, skladových halách a pod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznutej chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne rozkúriť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza aj v masérskych salónoch na zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia.

Vonku ho využijete na spríjemnenie Vášho posedenia na terase, zimnej záhrade, pod pergolou či na balkóne.

Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8 ma je zakončená zásuvkovou vidlicou.

Infražiariče IQ-STAR T Vertical sú stvorené pre extrémne podmienky, vhodné pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Skvelý pomer: cena - výkon - TOP kvalita a luxusný dizajn.

Technické parametre
Regulovateľný vykurovací výkon - 2 stupne: 1000 / 2000 W
Digitálny displej na tele infražiariča, diaľkové ovládanie, časovo nastaviteľné vypnutie: ÁNO
Maximálna vykurovaná plocha in/ex: 30/14 m2
Rozmery D x Š x V: 21 x 17,4 x 103,2 cm
Hmotnosť: 6 kg
Krytie: IP44