Elektrický vykurovací karbónový infražiarič IQ-STAR M mini

159,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 159,00 €
Cena bez DPH 132,50 €
 Späť na: Infražiariče elektrické

Elektrický vykurovací karbónový infražiarič IQ-STAR M mini

Karbónové infražiariče IQtherm IQ-STAR M mini sa vyznačujú atraktívnym dizajnom a telom z ušľachtilej ocele s extrémne vysokou poveternostnou, mechanickou a antikoróznou odolnosťou. Sú, rovnako ako infražiariče IQ-STAR M, IQ-STAR a IQ-STAR S, vybavené najmodernejšou vykurovacou technológiou. Aktuálne sú najlepšími a najvýkonnejšími infražiaričmi na trhu. Karbónové infražiariče IQtherm IQ-STAR M s regulovateľným výkonom v rozmedzí 1,0 - 2,0 kW a nanofikovaným karbónovým vykurovacím vláknom sú očakávanou novinkou v oblasti infračerveného vykurovania. Nerezové telo s vysokou mechanickou a antikoróznou odolnosťou. Krytie IP65 umožňuje použitie infražiariča vo vonkajšom alebo vlhkom prostredí. Ladne oblé krivky a kombinácia matných a lesklých prvkov, dodávajú týmto infražiařičom exkluzívny a úplne nezameniteľný dizajn s nádychom výnimočného luxusu.

Infražiariče IQ-STAR M mini môžete využívať aj ako náhradu za populárnu infrasaunu. Infražiarič jednoducho umiestnite na stenu alebo na mobilný stojan a vystavíte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do Vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivú stimuláciu látkovej výmeny a k podpore ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických ťažkostiach, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľuje liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúcej reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu tepelného žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb.

Regulácia vykurovacieho výkonu je v dvoch stupňoch: I = 1000W, II = 2000W. Môžete ho ovládať ručne tlačidlom na boku infražiariča, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača.

Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m a je zakončená zásuvkovú vidlicou. Montážna konzola na zavesenie na stenu alebo na univerzálne teleskopický stojan sú súčasťou balenia.

Infražiariče IQ-STAR M mini sú stvorené pre extrémne podmienky, vhodné pre vonkajšie i vnútorné použitie. Tieto infražiariče majú vo svojej kategórii pre extrémnu záťaž najlepšie parametre na trhu: skvelú cenu - silný výkon - vysokú kvalitu - extrémnu odolnosť a veľmi dlhú životnosť.

Ak budete žiarič prevádzkovať sa zapojením do zásuvky bez vlastnej prepäťovej ochrany, odporúčame dokúpiť:

Možnosti využitia
vhodné pre vonkajšie i vnútorné použitie
vykurovanie / prikurovanie obytných priestorov
vykurovanie / prikurovanie v kancelárii
zlepšenie tepelnej pohody na vonkajších terasách
k rýchlemu vykúrenie príležitostne vykurovaných objektov (napr. rekreačné chaty a chalupy)
vykurovanie technických priestorov (dielne, garáže a pod.)
vykurovanie veľkých priestorov (reštaurácie, sály, haly, sklady, dielne, kostoly a pod.)
zónové vykurovanie (napr. vykurovanie malého pracoviská vo veľkej nevykurovanej hale, alebo vykurovanie kostolných lavíc v inak nevykurovanom chráme)
príležitostné vonkajšie vykurovanie krytých terás a pergol
vykurovanie kúpeľní
jednoduchá náhrada domáce infračervené sauny
účinný pomocník pri liečbe vírusových a zápalových ochorení

Parametre
Tepelný výkon (kW): 2,0
Regulácia výkonu: áno (2 stupne)
Farba: strieborná
Napájanie: 230/50 V/Hz
Krytie: IP65
Interiová plocha (m2): 24
Exteriová plocha (m2): 12
Diaľkové ovládanie: áno
Výška (cm): 11
Šírka (cm): 66
Hĺbka (cm): 7
Hmotnosť (kg): 2,5