Elektrický vykurovací infražiarič Veito Blade Mini silver 1200W s diaľkovým ovládaním

238,80 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 238,80 €
Cena bez DPH 199,00 €
 Späť na: Infražiariče elektrické

Karbónový infražiarič BLADE mini silver

Extrémne vysoká účinnosť (až 98%) a mechanická odolnosť. Najúspornejší vykurovací systém, využitie v interiéri aj exteriéri. Všetky modely majú reguláciu vykurovacieho výkonu.Manuálne alebo diaľkové ovládaním. Dodávané so zásuvkovou šnúrou a montážnymi konzolami pre jednoduché pripojenie.

Karbónový infražiarič BLADE MINI sa vyznačuje nielen luxusným dizajnom, pohodlným ovládaním cez diaľkový ovládač, ale predovšetkým všestranným využitím. Infražiariče BLADE majú ideálne zaoblenú odrazovú parabolu, ktorá umožňuje rovnomerné šírenie tepla vo všetkých smeroch. To vyvoláva dojem omnoho väčšieho vykurovacieho výkonu, než ak tieto žiariče v skutočnosti majú. Dá sa tak povedať, že pri minimálnej spotrebe el. energie navodzujú maximálny pocit tepla. Tento infražiarič využijete plnohodnotne nielen v interiéri, ale aj vonku v exteriéri.

Jeho telo je vyrobené z odolnej ušľachtilej ocele, doplnené čiernymi bočnicami, ktoré umocňujú jeho ladné krivky. Má vysoké krytie IP55 a veľkú mechanickú odolnosť. Naviac má ideálne rozloženú teplotnú reguláciu 600 - 1200W. V interiéri sa používa na nielen v kúpeľniach, ale aj v obytných miestnostiach na prikurovanie. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, dielňach, prevádzkach, skladových halách a pod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza čím ďalej tým častejšie v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia klientov. Vonku ho využijete na spríjemnenie Vášho posedenie na terase, zimnej záhrade, pod pergolou či na balkóne. Navyše môžete infražiarič BLADE využiť aj ako takmer dokonalú náhradu populárne infrasauny. Infražiariče odporúčame chrániť vhodnou prepäťovou ochranou.

Infražiarič jednoducho umiestnite na stenu alebo na mobilný stojan a vystavíte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do Vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivé stimuláciu látkovej výmeny a k podpore ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických problémoch, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúcu reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu tepelného žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb. Ak uvažujete o domáce infrasaune, je pre Vás model BLADE tou najlepšou voľbou. Vyberať môžete z dvoch farieb striebornej a čiernej. Čierne prevedenie sa prevažne využíva na vykurovanie kostolov, domov smútku a historických objektov.

Infražiarič BLADE má regulovateľný výkon 600 - 1200W. Môžete ho ovládať ako ručne tlačidlom pod displejom na tele infražiariče, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača. Možno ľubovoľne prepínať medzi 4 prednastavenými stupňami vykurovacieho výkonu. Diaľkový ovládač umožňuje navyše využívať rozšírené funkcie, ktorými sú časové vypnutie a automatická regulácia vykurovacieho výkonu. Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m.

Montážna konzola na zavesenie na stenu alebo na univerzálne teleskopický stojan sú súčasťou balenia. Infražiarič BLADE je vďaka všestrannému využitiu vhodný pre široké spektrum užívateľov, ktorí chcú krásny, moderný infražiarič a chcú tiež regulovať vykurovací výkon infražiariče a využívať diaľkové ovládanie a ďalšie pridané funkcie. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú infražiarič používať vnútri aj vonku, alebo pre tých, ktorí hľadajú najvhodnejšie kúrenie do svojej domácej infrasauny.

Všetky modely infražiaričov sú vybavené zásuvkovou šnúrou pre jednoduché pripojenie (230V / 50Hz). Súčasťou balenia sú montážne konzoly pre zavesenie na stenu. Infražiariče odporúčame chrániť vhodnou prepäťovou ochranou.