BVF CP1 - 1000W BIELY WIFI ELEKTRICKÝ VYKUROVACÍ PANEL

166,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 166,00 €
Cena bez DPH 138,33 €
Inteligentný vykurovací panel v dostupných modeloch 1000-1500-2000W so zabudovaným ovládaním WiFi. Farebné prevedenie biele, alebo arzénovo sivé. Modelový rad BVF CP1 jedinečným spôsobom spája známy škandinávsky dizajn s inovatívnymi technickými riešeniami. Vďaka rýchlemu zahrievaniu je tiež ideálnou voľbou na zvýšenie komfortu na pracoviskách. Po zakúpení nožičiek ho možno použiť aj ako mobilný vykurovací panel! Zabudovaný digitálny termostat s WiFi. Príslušenstvo pre nástenný držiak. 1,5 m napájací kábel so zástrčkou. Detekcia otvorenia okna. Detekcia prevrátenia. Záruka 5 rokov
 Späť na: Nórske elektrické vykurovacie panely BVF CP1 s WIFI

BVF CP1 WIFI ELEKTRICKÝ VYKUROVACÍ PANEL

 

Inteligentný vykurovací panel so zabudovaným ovládaním WiFi.

Modelový rad BVF CP1 jedinečným spôsobom spája známy škandinávsky dizajn s inovatívnymi technickými riešeniami. Vďaka rýchlemu zahrievaniu je tiež ideálnou voľbou na zvýšenie komfortu na pracoviskách.

Po zakúpení nožičiek ho možno použiť aj ako mobilný vykurovací panel!

 

Zabudovaný digitálny termostat s WiFi
Príslušenstvo pre nástenný držiak
1,5 m napájací kábel so zástrčkou
Detekcia otvorenia okna.
Detekcia prevrátenia.
Záruka 5 rokov.

 

Plnohodnotné vykurovacie systémy do -20 °C. Výrobky BVF sú už takmer 10 rokov na čele vzdialeného prístupu na internet, preto sú všetky naše najnovšie vykurovacie panely vybavené najnovšími modulmi WiFi. Vysokoúčinné vykurovacie teleso a inteligentná regulácia poskytujú možnosti úspory energie, vďaka ktorým je vykurovací systém BVF CP1 skutočnou alternatívou k akémukoľvek riešeniu vykurovania v kvalifikovaných pasívnych domoch, ako aj v budovách so slabou izoláciou.

 

 

VIACERÉ VEĽKOSTI A FARBY

BIELA
ARZÉNOVÁ SIVÁ
 

APLIKÁCIA PRE IOS A ANDROID

Vzdialený prístup pomocou najrýchlejšie rastúcej cloudovej služby na svete.
K vykurovacím panelom BVF CP1 možno pristupovať na diaľku pomocou aplikácie grafického používateľského rozhrania Tuya Smart, pričom všetky funkcie panelu sú dostupné z vášho telefónu.

PLUG & HEAT

Vykurovacie panely BVF BVF CP1 sú z výroby vybavené 1,5 m dlhým prívodným káblom so štandardnou uzemnenou zástrčkou na konci. Pri pevnom zapojení je možné zástrčku odstrániť.
Súčasťou balenia je konzola na montáž na stenu.

VYKUROVACIA VLOŽKA X-SHAPE

Najinovatívnejšia vykurovacia vložka roku 2022 s okamžitým rozptylom tepla. Hliníková vykurovacia vložka má životnosť až 30-40 rokov bez straty výkonu.

5 ročná záruka