Nórsky vykurovací panel BVF Nybro s wifi modulom 500W

0 Hodnotenie
132,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 132,00 €
Cena bez DPH 110,00 €
BVF Nybro je nórsky elektrický vykurovací panel vyrábaný s výkonom 500W, 1000W, 1500W alebo 2000W. Tento inteligentný vykurovací panel má v sebe zabudovaný wifi modul pre jeho ľahké ovládanie.
Výkon:
 Späť na: Nórske elektrické vykurovacie panely Nybro s WIFI

Nórsky vykurovací panel Nybro s wifi modulom 500W

BVF Nybro je nórsky elektrický vykurovací panel vyrábaný s výkonom 500W, 1000W, 1500W alebo 2000W. Tento inteligentný vykurovací panel má v sebe zabudovaný wifi modul pre jeho ľahké ovládanie.

Rodina výrobkov NYBRO jedinečným spôsobom spája známy škandinávsky dizajn s inovatívnymi technickými riešeniami. Vďaka rýchlemu zohrievaniu je tiež ideálnou voľbou pre spríjemnenie pracovných staníc.

Vstavaný digitálny termostat WiFi
Nástenka a mobilná konzola
1,5m prepojovací kábel so zástrčkou
Detekcia otvorenia okna
5 ročná záruka

Kompletné vykurovacie systémy do -20 ° C. Produkty BVF sú na čele vývoja vzdialeného prístupu cez internet už takmer 10 rokov, takže všetky typy našich najnovších vykurovacích panelov sú vybavené najmodernejšími modulmi WiFi. Vysokoúčinné vykurovacie teleso a inteligentné riadenie poskytujú možnosti úspory energie, vďaka ktorým je vykurovací systém NYBRO skutočnou alternatívou k ľubovoľnému riešeniu vykurovania, a to ako v certifikovaných pasívnych domoch, tak aj v horšie izolovaných budovách.

Panely BVF NYBRO sú určené na nezávislé vykurovanie budov, ale je možné ich použiť aj ako pomocné a mobilné vykurovanie. Sú ideálnou voľbou pre novú výstavbu alebo dokonca ako kúrenie pre staré neizolované budovy. Aj v priestoroch s vysokými stropmi poskytujú ideálnu teplotu aj pri teplotách do -20 ° C.

Inovatívne vykurovacie teleso v tvare X vykurovacích panelov NYBRO umožnilo zmenšiť veľkosť vykurovacieho panelu so nezmenenou účinnosťou, a tak okrem čistého dizajnu poskytuje aj riešenie šetriace priestor.

Jednoduché upevnenie, užívateľsky prívetivé rozhranie, programovanie, detská poistka. Každý z vykurovacích panelov NYBRO je vybavený digitálnym termostatom a poskytuje vzdialený prístup na internet. Tieto funkcie je samozrejme možné použiť aj ako doplnok, pokiaľ chcete jednoduchšie ovládanie, stačí nastaviť požadovanú teplotu hore a dole, aby bolo možné tieto funkcie pri uvedení do prevádzky uviesť do neaktívneho režimu.

Prídavnú mobilnú konzolu je možné bezpečne pripevniť za 1 minútu, takže sa výhrevný panel dá ľahko presunúť tam, kam potrebujete. Ako mobilná verzia „nezabúda“ WiFi modul na nastavenia, takže k Vášmu doplnkovému kúreniu môžeme pristupovať aj vzdialene.

Nórsky vykurovací panel Nybro s wifi modulom 500W

Napätie: 230V
Elektrosmog: Bez elektrosmogu
Pripojovací kábel: 1,5m + štandardná zásuvka
Ovládanie: Vstavaný termostat s WIFI modulom
Vzdialený prístup: Aplikácia pre Android a iOS
Povrch: Biele (čistitelné)
Upevnenie: Stenová konzola a mobilné upevnenie
Balenie: Krabica
Záruka: 5 ročná celoslovenská záruka
Stupeň ochrany: IP24
Certifikáty: CE, RoHS, TÜV

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť