Nórsky vykurovací panel ADAX NEO 800W biely

0 Hodnotenie
180,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 180,00 €
Cena bez DPH 150,00 €
 Späť na: Nórske elektrické vykurovacie panely ADAX NEO

Nórsky vykurovací panel ADAX NEO 800W biely

Najnovšia inovácia

ADAX NEO predstavuje najnovší vývoj vo svete elektrických konvektorov. Technický a estetický obsah odzrkadľuje vysokú úroveň škandinávskej precíznosti, na základe ktorej vznikol originálny produkt z rúk svetoznámych návrhárov od HAREUDE-DESIGNMILLU. Dôkazom čoho je aj výhra ceny Nórskych Designerov (Norks Designard) v roku 2008.

Ekonomická funkčnosť

ADAX NEO v sebe spája ekonomickú funkčnosť a požiadavku na moderný a estetický vzhľad. Užívatelia produktu sa môžu popýšiť nielen krásnym, do každého interiéru vynikajúco vhodným nezvyčajným vykurovacím panelom, ale aj tým, že vďaka digitálnemu ovládaniu a vynikajúcej účinnosti panely ADAX NEO zaručujú medzi dnešnými vykurovacími panelmi najekonomickejšiu alternatívu.

Nórske konvektory ADAX NEO

Ako si správne vybrať a objednať: ADAX NEO sa vyrába v siedmych veľkostiach podľa výkonu: 400W, 600W, 800W, 1000W, 1200W, 1400W, 2000W. K tomu, aby ste si mohli vybrať veľkosť a výkon konvektoru, ktorý bude do Vašej miestnosti vhodný je potrebné zmerať plochu a výšku vykurovanej miestnosti, tieto dva údaje následne vynásobiť a dostanete výsledok - objem miestnosti. Výsledný objem miestnosti treba vynásobiť tridsiatimipiatimi ( 35 ) a výsledok zaokrúhliť smerom nahor k vyššie uvedeným udávaným výkonom niektorého z konvektorov.

Keď je izolácia a stav okien horší ako priemer je vhodné zvoliť o jedno alebo až o dve kategórie výkonnejší konvektor.Vykurovací panel sa môže montovať výlučne na zvislú stenu podľa možností pod okno. Nemôže byť namontovaný na strop, podlahu, alebo vodorovné plochy.

Panely sú ľahké, v priemere vážia od 4 do 6 kg a namontované na stenu odstávajú 10 cm a nosná konzola konvektoru je vzdialená od steny 3 cm.

Konvektory sa pripájajú do elektrickej siete zástrčkou so zemniacim kolíkom. Pokiaľ je to možné je vhodné umiestniť zásuvku v priestore za konvektor, aby nebolo vidieť prívodný kábel a zástrčku. V prípade novostavby alebo prestavby nie je potrebné inštalovať elektrické zásuvky. Konvektor je možné zapojiť aj priamo do elektrickej inštalačnej krabice (takúto inštaláciu zverte odborníkovi), pričom v prípade odrezania zástrčky z prívodného kábla Vám nebude odoprený nárok na uplatnenie si záruky v prípade poruchy zariadenia. Ku každému konvektoru je štandardne dodávaný prívodný kábel s dĺžkou 1,5m.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť